فرش ارزان را اینترنتی بخرید

فرش ارزان را اینترنتی بخرید
خرید فرش هم می‌تواند کار ساده‌ای باشد و هم سخت و خسته کننده. این موضوع به شما بستگی دارد که چه راهی را برای خریدتان در نظر بگیرید. اکثر ما تا اسم خرید فرش می‌آید به یاد بازار‌های بزرگ و یا فروشگاه‌های سطح شهر می‌افتیم و زمان زیادی که قرار است از این مغازه به آن مغازه برویم تا بالاخره انتخابمان را انجام دهیم.خب این راه سنتی خرید فرش است که خیلی هم رایج بوده و اکثر افراد برای خرید فرش از همین راه استفاده می‌کنند. اما راه دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند کارها را آسان‌تر کند، و آن خرید اینترنتی فرش است. شیوه خریدی که کمی تازه است و خیلی از مردم به راحتی نمی‌توانند به آن اعتماد کنند به خصوص برای این خرید که قیمت کمی ندارد.2 نکته برای اینکه بتوانید به فروشگاه اینترنتی اعتماد کنیدخب احتمالا اولین چیزی که در خرید اینترنتی فرش به یک موضوع نگران کننده تبدیل می‌شود بحث اعتماد کردن به فروشگاه‌های آنلاین است. چه تضمینی وجود دارد که فرش من کیفیت خوبی داشته باشد؟ از کجا معلوم که بعد از پرداخت وجه، فرشی به من تحویل داده شود؟ و سوالاتی از این قبیل که ذهن مشتری را پر می‌کند و اگر به خوبی به آن‌ها پاسخ داده نشود و مشتری قانع نشود احتمالا به سمت همان خرید سنتی فرش می‌رود.

[maxbutton id=3 ]

پس اولین قدم، اعتماد و شناخت درست فروشگاه فرش است. اما به چه فروشگاهی می‌توان اعتماد کرد؟ فروشگاه‌های اینترنتی معتبر چه در زمینه فرش و چه در زمینه‌های دیگر مشخصه‌هایی دارند که می‌تواند اعتماد مخاطب را جلب کند:
  1. فروشگاه اینترنتی که می‌خواهید از آن فرش بخرید حتما باید دارای نماد الکترونیک باشد، چون در این صورت فروشگاه زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و با رعایت آیین نامه فروشگاه‌های اینترنتی مشغول به فعالیت است که خب این دلیلی مهمی در اعتماد مخاطب به فروشگاه است و تا حد زیادی خیال مخاطب را راحت می‌کند.
  2. از موارد دیگر که باید به آن دقت کنید دفتر مرکزی فروشگاه است. شما باید بتوانید با فروشگاه و مسئولان آن ارتباط دو طرفه برقرار کنید در واقع اطمینان شما در هنگام خرید به اعتبار فروشنده بر می‌گردد که با چند کلیک در اینترنت به راحتی می‌توانید فروشگاه‌های معتبر و غیر معتبر را از هم تشخیص دهید.

مزایای خرید اینترنتی فرش

خرید

بیشتر بخوانید: سال نو با فرش نو

اما شاید پیش خود بگویید خب اصلا چرا باید اینترنتی فرش بخریم و این کار چه نفعی برای ما دارد؟ باید در نظر بگیرید که خرید اینترنتی مزایای زیادی دارد که اگر فروشگاه اینترنتی درستی انتخاب کنید خرید رضایت بخشی خواهید داشت.
  1. یکی از مزایای اصلی در خرید اینترنتی، بحث قیمت فرش است. فروشگاه‌های اینترنتی مانند فروشگاه‌های فیزیکی مجبور به تقبل هزینه‌هایی مانند اجاره مکان فروشگاه، هزینه‌های انبار، آب و برق فروشگاه و ... نیستند و تنها یک دفتر مرکزی دارند و فرش‌ها را به طور مستقیم از کارخانه عرضه می‌کنند. بنابراین همه این دلایل باعث می شود تا نرخ نهایی فرش‌ها برای شما ارزان‌تر تمام شود.
  2. دلیلی دیگر، موضوع تنوع بازار است. شما اگر کل بازار را زیر پا بگذارید ممکن است هنوز مغازه‌ای باقی مانده باشد که فرش‌های آن را ندیده باشید و یا اصلا یادتان برود کدام فرش را در کدام فروشگاه دیده‌اید. فروشگاه اینترنتی به شما کمک می‌کند تا تمام محصولات را از تمام برند‌ها در یک قاب مشخص ببینید و قیمت آنها را با یکدیگر مقایسه کنید که این موضوع در نظم فکری شما برای انتخاب مناسب، بسیار تاثیر گذار است.
  3. برای دیدن تمام فرش‌های بازار، چقدر زمان لازم است؟ آن زمان را با دیدن فرش در فروشگاه اینترنتی مقایسه کنید. قطعا در کوتاهترین زمان ممکن با خیالی آسوده تمامی مدل‌های فرش ماشینی، فرش دستباف، فرش فانتزی، فرش 12 متری، فرش 6 متری و ... را مشاهده خواهید کرد.
  4. در کنار همه این موارد خدمات و تسهیلاتی از جمله تحویل فرش درب منزل،‌ پرداخت وجه بعد از دریافت فرش، خرید اقساطی فرش و ... که توسط این فروشگاه‌ها ارائه می‌شود دلیل محکمی برای خرید اینترنتی فرش است.
برای ثبت دیدگاه خود لطفا وارد سایت شوید یا ثبت نام کنید